X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GIGABYTE
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Gigabyte 34" MO34WQC 2xHDMI DP USB-C głośniki
- Symbol producenta: MO34WQC
- EAN/UPC: 4719331858995
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Gigabyte |
| Opis ogólny | Monitor Gigabyte 34" MO34WQC 2xHDMI DP USB-C głośniki |
| Informacje dodatkowe | Brightness: 250 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1000 cd/m2 (Typ, HDR APL 3%) HDR: VESA DisplayHDR True Black 400 VESA Certified ClearMR: ClearMR 10000 2 x HDMI 2.1 1 x Displayport 1.4 1 x USB Type-C (Alternate Mode; Upstream port; Power Delivery up to 18W) Voltage: AC 100-240V ~ 50/60Hz Kensington lock |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.gigabyte.com/Monitor/MO34WQC |
| Typ matrycy | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Power cable/HDMI 2.1 cable/DP cable/USB cable/QSG/Warranty card |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB Type-C USB 3.2 Downstream x2 USB 3.2 Upstream x1 Wyjście słuchawkowe Wejście mikrofonu |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 44.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | OLED |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Nasycenie kolorów | 99% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 811,7 x 595,3 x 244,3 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.86 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 811,7 x 361,2 x 105,8 |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.68 |
| Klasa energetyczna | G |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 175 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




50 szt.
3 szt.
2 szt.