X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 31,5" 32E1N1800LA/00 2xHDMI DP głośniki
- Symbol producenta: 32E1N1800LA/00
- EAN/UPC: 8721038000597
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 31,5" 32E1N1800LA/00 2xHDMI DP głośniki |
| Informacje dodatkowe | Delta E <2 (sRGB) Tryb LowBlue, EasyRead Powłoka ekranu: Przeciwodblaskowa, 3H, Haze SmartUniformity: 95–102% Obsługa HDR10 HDMI 2.0, DP 1.4, HCP 2.2 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, zasilający) |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście audio Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.181 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | CB CE ISO 9241-307 TUV-Bauart RoHS UKCA EAC |
| Pobór energii (podczas pracy) | 34.90 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 714 x 512 x 140 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.39 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 714 x 419 x 52 |
| Kontrast statyczny | 3500 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.25 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 40 ~ 60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 140 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




50 szt.
1 szt.
2 szt.