X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Verbatim GmbHDusseldorfer Strasse 13Eschborn,65760GERMANY
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Verbatim GmbHDusseldorfer Strasse 13Eschborn,65760GERMANY
Filament do drukarek 3D Verbatim PLA 2,85 mm 1kg biały
- Symbol producenta: 55328
- EAN/UPC: 0023942553281
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Verbatim |
| Opis ogólny | Filament do drukarek 3D Verbatim PLA 2,85 mm 1kg czarny |
| Kolor | Biały |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona producenta | http://www.verbatim.com |
| Strona o towarze | https://www.verbatim-europe.com/pl/3d/products/verbatim-pla-filament-285mm-1kg-black-55327 |
| Waga netto (kg) | 1.000 |
| Waga brutto (kg) | 1.50 |
| Średnica filamentu | 2.850 mm |
| Tolerancja wymiarowa | ± 0.05mm |
| Temperatura drukowania | 200-220°C |
| Długość włókna [m] | 126 |
| Gęstość (g/cm3) | 1.24 |
| Rozciągliwość (JIS K 7113) [MPa] | 63.0 |
| Temperatura stołu | 60°C |
| Średnica szpuli [mm] | 200.0 |
| Głębokość szpuli [mm] | 72.0 |
| Średnica piasty [mm] | 102.0 |
| Średnica otworu piasty [mm] | 51.0 |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |



