X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Drukarka etykiet Brother P-touch VC-500W biało-czarna
- Symbol producenta: VC500WZ1
- EAN/UPC: 4977766779265
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Opis ogólny | Drukarka etykiet Brother P-touch VC-500W biało-czarna |
| Informacje dodatkowe | Drukuj etykiety o szerokości od 9 mm do 50 mm Wykorzystuje technologię ZINK Zero-Ink do wydruku kolorowych etykiet bez tuszu Kompatybilna z komputerami typu PC lub Mac (przy pomocy USB) lub ze smartfonami/tabletami korzystając z Wi-Fi Umożliwia łączność z komputerami typu PC lub Mac z wykorzystaniem darmowego oprogramowania P-touch Editor lub urządzeniami Apple czy opartymi o system Android, przy użyciu aplikacji Brother Color Label Editor Kompaktowe urządzenie, które mieści się na każdym biurku Zintegrowany obcinak umożliwia tworzenie etykiet dowolnej długości AirPrint Interfejs USB: USB 2.0 Full-Speed (Typ B) Wi-Fi Direct Interfejs sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11b/g/n W zestawie: - zasilacz sieciowy - przewód zasilający zasilacza sieciowego - materiały eksploatacyjne: 1 x CZ-1004 25mm x 5m rolka etykiet | CK-1000 50mm rolka czyszcząca - kabel USB - podręcznik szybkiej obsługi |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.brother.pl/labelling-and-receipts/vc-500w#specifications |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 96 x 116 x 113 |
| Waga (kg) | 0.660 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows 10 Microsoft Windows 8.1 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 7 Mac OS X 10.10.x lub nowszy |
| Interfejs | USB 2.0 WiFi |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Rozdzielczość druku - główna | 313 dpi |
| Technologia druku | ZINK Zero-Ink Full Colour Printing Technology |
| Waga netto (kg) | 0.660 |
| Rodzaj drukarki etykiet | Stacjonarna |
| Maks. szerokość taśmy | 50.0 mm |
| Szybkość druku (mm/s) | 8 mm/s |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.