X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 48,8" 49B2U6903CH/00 2xHDMI DP Thunderbolt RJ-45 głośniki
- Symbol producenta: 49B2U6903CH/00
- EAN/UPC: 8712581804763
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 48,8" 49B2U6903CH/00 2xHDMI DP Thunderbolt RJ-45 głośniki |
| Informacje dodatkowe | Delta E < 2 (sRGB) SoftBlue, EasyRead, EyeSafe Ekran o twardośći 3H, Haze 25% Tryb PIP/PBP Kąty nachylenia kamery: -/+30° SmartKVM przez Thunderbolt 4/USB-C1 Adaptive sync 2x port USB-C (1x data, 1x data/ładowaniem 45 W) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.philips.ie/c-p/49B2U6903CH_00/curved-business-monitor-329superwide-thunderbolttm4-monitor |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 48.80 cali |
| Touch | Nie |
| Dodatki multimedialne | Kamera 5MPix |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DP, Thunderbolt, zasilający) |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Srebrno-szary (Silver-grey) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 5120 x 1440 |
| Jasność matrycy | 450 cd/m2 |
| Złącza zewn. | Thunderbolt™4 USB 3.0 x 4 USB Type-C x2 RJ-45 (LAN 10M/100M/1G/2.5G) Kensington Lock HDMI x 2 DisplayPort |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | VESA DisplayHDR 400 Energy Star 8.0 EPEAT RoHS TCO CB CE Mark EAC UKCA |
| Pobór energii (podczas pracy) | 41.85 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 32:9 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Nasycenie kolorów | 97% (NTSC) 119% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 1193 x 586 x 268 |
| Waga z podstawą (kg) | 15.45 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 1193 x 373 x 164 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 11.82 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +15° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 30~75 | DP/Thunderbolt: 48~1200 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~40 | DP/Thunderbolt: 30~200 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




32 szt.
1 szt.
2 szt.