X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.AOC International (Europe ) B.V.,PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOORAMSTERDAM,1097 JBNL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor AOC 27" 27G2ZN3/BK 2xHDMI DP
- Symbol producenta: 27G2ZN3/BK
- EAN/UPC: 4038986182270
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | AOC |
| Opis ogólny | Monitor AOC 27" 27G2ZN3/BK 2xHDMI DP |
| Informacje dodatkowe | Technologia synchronizacji (VRR): Adaptive Sync Technologia Low Blue Light Styl gry: Shooters, MMORPG, Action, eSports, RTS, FPS, Beat'm up, Raicing Ułatwienie do grania: G-menu Tryb niskiego opóźnienia sygnału Kolory do gier, Regulacja cieni, Crosshair / Dial Point Redukcja rozmycia spowodowanego, Licznik klatek Zgodność z konsolami: 1920x1080@120Hz Typ ramki (przód): bezramkowa z 3 stron HDMI 2.0, DP 1.4 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.aoc.com |
| Strona o towarze | https://aoc.com/pl/gaming/products/monitors/27g2zn3-bk/specification |
| Typ matrycy | Fast VA |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DP) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | AOC Gaming |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 27.00 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -4° / +21,5° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 280 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 240 | DP: 48 ~ 280 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 ~ 255 | DP: 30 ~ 255 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
5 szt.