X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Micro-Star Int'L Co., Ltd., 886930361931,NO.69,LIDE ST.,ZHONEGHE DISTNEW TAIPEI CITY,235TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor MSI 27" Modern MD272XPW HDMI DP USB-C głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: Modern MD272XPW
- EAN/UPC: 4711377090315
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MSI |
| Opis ogólny | Monitor MSI 27" Modern MD272XPW HDMI DP USB-C głośniki |
| Informacje dodatkowe | Response Time: 1ms (MPRT) / 4ms (GTG) 1x HDMI™ (1.4b) 1x DisplayPort (1.2a) 1x Type C (DP Alternate) with 65W power delivery Kensington Lock Power type: External Adaptor (19V 5.79A) Power Input: 100~240V, 50~60Hz Video input compatibility: PC, Mac, PS5™, PS4™, Xbox, Mobile, Notebook HDMI™: 1920 x 1080 (Up to 100Hz) DisplayPort: 1920 x 1080 (Up to 100Hz) Type-C: 1920 x 1080 (Up to 100Hz) HDR Ready Adaptive-Sync Support |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://pl.msi.com/Business-Productivity-Monitor/Modern-MD272XPW/ |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | Modern |
| Złącza zewn. | USB Type-C USB 2.0 x 2 USB 2.0 Type-B Wyjście słuchawkowe HDMI DisplayPort |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | CB CE |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Nasycenie kolorów | 108% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,5 x 413,3 x 200,8 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.85 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,5 x 362,5 x 57,5 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.90 |
| Klasa energetyczna | D |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy
1128,00
PLN




50 szt.
1 szt.