X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Micro-Star Int'L Co., Ltd., 886930361931,NO.69,LIDE ST.,ZHONEGHE DISTNEW TAIPEI CITY,235TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor MSI 24,5" G255PF E2 2xHDMI DP głośniki
- Symbol producenta: G255PF E2
- EAN/UPC: 4711377142755
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MSI |
| Opis ogólny | Monitor MSI 24,5" G255PF E2 2xHDMI DP głośniki |
| Informacje dodatkowe | Konstrukcja bezramkowa |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.msi.com/Monitor/G255PF-E2/Specification |
| Typ matrycy | Rapid IPS |
| Przekątna ekranu | 24.50 cali |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe Kensington Lock HDMI x 2 DisplayPort |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.283 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | AMD FreeSync |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 100000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) 82% (Adobe RGB) 78% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 557,1 x 511,9 x 227,9 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.30 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 557,1 x 326,9 x 66,4 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.87 |
| Klasa energetyczna | E |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 52,7 ~ 198 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |




1 szt.
50 szt.