X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 34" TUF Gaming VG34VQ3B 2xHDMI 2xDP 5xUSB głośniki
- Symbol producenta: VG34VQ3B
- EAN/UPC: 4711387530092
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 34" TUF Gaming VG34VQ3B 2xHDMI 2xDP 5xUSB głośniki |
| Informacje dodatkowe | Krzywizna ekranu: 1500R Trace Free Technology, GameVisual, PIP / PBP Technology Extreme Low Motion Blur, ELMB , VRR Technology Low Blue Light |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg34vq3b/techspec/ |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (DisplayPort, zasilający, USB), instrukcja, gwarancja |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | TUF GAming |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Złącza zewn. | Hub USB 3.0 (1 in, 4 out) Wyjście słuchawkowe Kensington Lock HDMI x 2 DisplayPort x 2 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium |
| Pobór energii (podczas pracy) | 18.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 90% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 809 x 448 x 213 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.60 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 809 x 366 x 107 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.40 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 144 | DP: 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 ~ 230 | DP: 290 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


20 szt.


1 szt.
3 szt.