X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 21,5" 222S9JML/00 HDMI DP VGA 5xUSB głośniki
- Symbol producenta: 222S9JML/00
- EAN/UPC: 8712581806002
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 21,5" 222S9JML/00 HDMI DP VGA 5xUSB głośniki |
| Informacje dodatkowe | Ekran Anti-Glare, Hard-Coating, Haze 25% EasyRead, Adaptive Sync, Low Blue Mode Ładowanie przez port USB (B.C 1.2) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.philips.pl/c-p/222S9JML_00/business-monitor-lcd-monitor |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 21.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DP, zasilający) |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA USB 3.0 Type-B USB 3.0 x 4 Wyjście audio Wejście audio Kensington Lock HDMI DisplayPort |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.249 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | CB CE Mark CU(EAC) RoHS FCC-B ICES-003 TUV Ergo TCO |
| Pobór energii (podczas pracy) | 13.30 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 500000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 102% (sRGB) 88% (NTSC) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 493 x 439 x 205 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.16 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 439 x 286 x 49 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.44 |
| Klasa energetyczna | D |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 85 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


25 szt.


1 szt.
2 szt.