X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.AOC International (Europe ) B.V.,PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOORAMSTERDAM,1097 JBNL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor AOC 24,5" AGON PRO AG256FS 2xHDMI DP 5xUSB
- Symbol producenta: AG256FS
- EAN/UPC: 4038986141413
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | AOC |
| Opis ogólny | Monitor AOC 24,5" AGON PRO AG256FS 2xHDMI DP 5xUSB |
| Informacje dodatkowe | Technologia synchronizacji (VRR): Adaptive Sync Technologia Blue Light Styl gry: Shooters, eSports, RTS, FPS (eSports), Beat'm up, Racing Ułatwienie do grania: G-menu Tryb niskiego opóźnienia sygnału, Crosshair / Dial Point, Licznik klatek Redukcja rozmycia spowodowanego, Regulacja cieni, Kolory do gier Zgodność z konsolami: 1920x1080@120Hz Konstrukcja bezramkowa z 3 stron Szybkie ładowanie przez port USB |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.aoc.com |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Przekątna ekranu | 24.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DP) |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | AGON PRO |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe USB 3.0 x 3 USB 3.0 Type-B USB 3.2 Type-A Kensington Lock HDMI x 2 DisplayPort |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -28° / +28° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 390 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




6 szt.
1 szt.