X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Verbatim GmbHDusseldorfer Strasse 13Eschborn,65760GERMANY
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Verbatim GmbHDusseldorfer Strasse 13Eschborn,65760GERMANY
Filament do drukarek 3D Verbatim ABS 1,75 mm 1kg niebieski
- Symbol producenta: 55029
- EAN/UPC: 0023942550297
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Verbatim |
| Opis ogólny | Filament do drukarek 3D Verbatim ABS 1,75 mm 1kg niebieski |
| Kolor | Niebieski |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona producenta | http://www.verbatim.com |
| Strona o towarze | https://www.verbatim-europe.com/pl/3d/products/verbatim-abs-filament-175mm-1kg-blue-55029 |
| Waga netto (kg) | 1.000 |
| Waga brutto (kg) | 1.50 |
| Średnica filamentu | 1.750 mm |
| Tolerancja wymiarowa | ± 0.05mm |
| Temperatura drukowania | 250±10°C |
| Długość włókna [m] | 396 |
| Gęstość (g/cm3) | 1.05 |
| Rozciągliwość (JIS K 7113) [MPa] | 47.0 |
| Siła elastyczności [MPa] | 76.0 |
| Moduł elastyczności: [GPa] | 2.20 |
| Temperatura stołu | 90°C |
| Średnica szpuli [mm] | 200.0 |
| Głębokość szpuli [mm] | 72.0 |
| Średnica piasty [mm] | 102.0 |
| Średnica otworu piasty [mm] | 51.0 |
| Rodzaj filamentu | ABS |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 12 |



