X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TRACER
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kabel USB 2.0 Tracer TRAKBK46274 magnetyczny iPhone AM - Lightning 1m czarny
- Symbol producenta: TRAKBK46274
- EAN/UPC: 5907512863428
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Tracer |
| Opis ogólny | Kabel magnetyczny Tracer USB 2.0 iPhone AM - Lightning 1m czarny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Ładowanie do 2A |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Długość kabla [m] | 1.00 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Długość kabla | 1.00 m |
| Złącze 1 | USB 2.0 Typu A (męskie) |
| Złącze 2 | Lightning 8pin (męskie) |
| Typ kabla / urządzenia | Kabel sygnałowy i zasilający |
| Długość kabla (m) | 1.00 |
| Cechy | 1m; czarny |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




1 szt.
5 szt.