X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.SILICON POWER
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Powerbank Silicon Power QP15 10000mAh QC3.0+PD 1x USB-C, 2x USB-A czarny
- Symbol producenta: SP10KMAPBKQP150K
- EAN/UPC: 4713436140252
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Silicon Power |
| Opis ogólny | Powerbank Silicon Power QP15 10000mAh QC3.0+PD 1x USB-C, 2x USB-A czarny |
| Informacje dodatkowe | Czas ładowania: 3,5 godziny (PD) Materiał: tworzywo sztuczne Temperatura pracy: 10°C - 45°C Certyfikaty: BSMI, CE, FCC, Li-ion 00, RoHS, WEEE Ochrona: smart:SHIELD |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.silicon-power.com/web/pl/product-QP15 |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 141 x 69 x 16,8 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Waga (g) | 224 |
| Ilość wyjść USB | 3 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 3 |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | |
| Cechy | 10000mAh;czarny |
| Konfiguracje prądu wejściowego | Typu-C: 5V/3A, 9V/2A (PD) USB Type A:5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Złącza wejściowe | USB Type-C Micro USB |
| Złącza wyjściowe | USB Type-A x 2 USB Type-C |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy




10 szt.