X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 48,9" 49M2C8900L/00 2xHDMI DP 6xUSB głosniki 2x7,5W
- Symbol producenta: 49M2C8900L/00
- EAN/UPC: 8712581803926
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 48,9" 49M2C8900L/00 2xHDMI DP 6xUSB głosniki 2x7,5W |
| Informacje dodatkowe | Ekran o twardości 2H i krzywiźnie 1800R Jasność matrycy: - 250 nitów w trybie SDR - 450 nitów w trybie HDR Redukcja niebieskiego światła Reprodukcja kolorów: delta E < 2 (sRGB) Ambiglow Port USB-C z ładowaniem Power Delivery oraz trybem alternatywnym DP HDCP 1.4 KVM, PIP/PBP |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Przekątna ekranu | 48.90 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DP, USB-C, zasilający) Pilot, uchwyt VESA, instrukcja |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 5120 x 1440 |
| Jasność matrycy | 450 cd/m2 |
| Złącza zewn. | USB 3.0 x 4 USB 3.0 Type-B USB Type-C Wyjście audio Kensington Lock HDMI x 2 DisplayPort |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 48~144 |
| Normy spełniane przez monitor | CB CE Mark FCC-B ICES-003 TUV-Bauart TUV/ISO9241-307 EAC VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium |
| Pobór energii (podczas pracy) | 156.50 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Format obrazu | 32:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 7,5W |
| Nasycenie kolorów | 99% (DCI-P3) 127,4% (NTSC) 153,1% (sRGB) 125,2% (Adobe RGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 1195 x 544 x 359 |
| Waga z podstawą (kg) | 13.96 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 1195 x 369 x 181 |
| Kontrast statyczny | 1000000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 10.82 |
| Klasa energetyczna | G |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +15° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48~144 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


30 szt.


1 szt.
2 szt.