X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Team Group
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć DDR5 Team Group T-Create Expert 96GB (2x48GB) 6800MHz CL36 1,4V White
- Symbol producenta: CTCWD596G6800HC36DDC01
- EAN/UPC: 0765441867321
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Team Group |
| Opis ogólny | Pamięć DDR5 Team Group T-Create Expert 96GB (2x48GB) 6800MHz CL36 1,4V |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | A redefinition of everything by outstanding performance Design for releasing unlimited creativity Every recognition of memory overturned Reliable performance Lifetime warranty for maximum protection Latency: CL36-46-46-84 IC Specifications: x8 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.teamgroupinc.com/en/product-detail/memory/T-CREATE/expert-u-dimm-ddr5-black/expert-u-dimm-ddr5-black-CTCED596G6800HC36DDC01/ |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Pojemność pamięci | 96 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6800 MHz |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Opóźnienie | CL 36 |
| Cechy | 96GB(2x48GB);6800MHz/CL36 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.40 |
Polecamy




20 szt.