X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Team Group
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć DDR5 Team Group T-Create Expert 64GB (2x32GB) 6000MHz CL34 1,35V White
- Symbol producenta: CTCWD564G6000HC34BDC01
- EAN/UPC: 0765441965959
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Team Group |
| Opis ogólny | Pamięć DDR5 Team Group T-Create Expert 64GB (2x32GB) 6000MHz CL34 1,35V |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | A redefinition of everything by outstanding performance Design for releasing unlimited creativity Every recognition of memory overturned Reliable performance Lifetime warranty for maximum protection Latency: CL34-44-44-84 IC Specifications: x8 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.teamgroupinc.com/en/product-detail/memory/T-CREATE/expert-u-dimm-ddr5-white/expert-u-dimm-ddr5-white-CTCWD564G6000HC34BDC01/ |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Pojemność pamięci | 64 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Opóźnienie | CL 34 |
| Cechy | 64GB(2x32GB);6000MHz/CL34 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.35 |
Polecamy




20 szt.