X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Team Group
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć DDR5 Team Group T-Create Classic 32GB (1x32GB) 6000MHz CL48 1,1V
- Symbol producenta: CTCCD532G6000HC4801
- EAN/UPC: 0765441869462
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Team Group |
| Opis ogólny | Pamięć DDR5 Team Group T-Create Classic 32GB (1x32GB) 6000MHz CL48 1,1V |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | A remade unbeatable classic for unleashing creativity Design for releasing unlimited creativity Every recognition of memory overturned Faster speed to save every second A lifetime warranty for worry-free creating Latency: CL48-48-48-96 IC Specifications: x8 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.teamgroupinc.com/en/product-detail/memory/T-CREATE/classic-u-dimm-ddr5-black/classic-u-dimm-ddr5-black-CTCCD532G6000HC4801/ |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Opóźnienie | CL 48 |
| Cechy | 32GB(1x32GB);6000MHz/CL48 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.10 |
Polecamy




20 szt.