X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Team Group
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć SODIMM DDR4 Team Group Elite 32GB (1x32GB) 3200MHz CL22 1,2V
- Symbol producenta: TED432G3200C22-S01
- EAN/UPC: 0765441651708
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Team Group |
| Opis ogólny | SODIMM DDR4 Team Group Elite 32GB (1x32GB) 3200MHz CL22 1,2V |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Wymiary: 67,6 x 30 mm Opóźnienie: CL22-22-22-52 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.teamgroupinc.com/en/product-detail/memory/TEAMGROUP/elite-so-dimm-ddr4/elite-so-dimm-ddr4-TED464G3200C22DC-S01/ |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Złącze pamięci | 260-pin |
| Opóźnienie | CL 22 |
| Cechy | 32GB (1x32GB);3200MHz/CL22 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.20 |
Polecamy




8 szt.