X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz Endorfy Elementum E5 550W ATX 120mm 80 Plus aPFC
- Symbol producenta: EY7A001
- EAN/UPC: 5903018666105
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | COOLING.PL |
| Opis ogólny | Zasilacz Endorfy Elementum E5 550W ATX 120mm 80 Plus aPFC |
| Informacje dodatkowe | Napięcie wejściowe: 230 V Kolor: czarny Okablowanie: czarne przewody w oplocie ErP Lot 6 Ready Kompatybilność z Low power C6/C7 sleep state W zestawie: kabel zasilający, zestaw montażowy, instrukcja obsługi |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.cooling.pl/contact_us.php |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 140 x 87 |
| Waga (kg) | 1.290 |
| Maksymalna moc zasilacza | 550 W |
| Opakowanie | BOX |
| Standard zasilacza | ATX |
| PFC | Aktywne |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Certyfikat | 80 PLUS |
| Waga netto (kg) | 1.290 |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Wtyczka zasilania | ATX 24pin EPS 12V 8-pin x 1 PCI-E 6+2 pin x 1 PCI-E 6-pin x 1 SATA x 4 Molex 4-pin x 2 |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 18, +3.3V (A) 18, +12V (A) 41, -12V (A) 0.5, +5Vsb (A) 2,5 |
| Długość kabli | ATX 24-PIN: 450 mm EPS 12V 8-PIN (4+4): 625 mm PCI-E 8-PIN (6+2): 460 mm PCI-E 6-PIN: 560 mm SATA: 410 - 700 mm MOLEX: 410 - 555 mm |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Średnica wentylatora [mm] | 120 |


5 szt.

