X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GOODRAM
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć SODIMM DDR4 GOODRAM 32GB dedyk. DELL 3200MHz PC4-25600U CL22 1,2V
- Symbol producenta: W-DL32S32G
- EAN/UPC: 5908267962046
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Goodram |
| Opis ogólny | SODIMM DDR4 GOODRAM 32GB dedyk. DELL 3200MHz PC4-25600U CL22 1,2V |
| Informacje dodatkowe | Organizacja pamięci: 2048 x8 Rękojmia Lifetime - zgodnie z zasadami producenta |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Złącze pamięci | 260-pin |
| Opóźnienie | CL 22 |
| Cechy | 32GB;3200MHz/CL22 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.20 |
Polecamy
262,00
PLN
Pamięć SODIMM DDR3 GOODRAM 8GB/1600MHz
217,00
PLN




10 szt.
1 szt.