X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Serwer Dell PowerEdge R250 /E-2334/16GB/1x480GB SSD/H355/ 3Y NBD
- Symbol producenta: emea_per250spl4
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Opis ogólny | Serwer Dell PowerEdge R250 /E-2334/16GB/1x480GB SSD/H355/ 3Y NBD |
| Informacje dodatkowe | Chassis 4 x 3.5" Rails LAN: Broadcom 5720 Dual Port iDRAC9 Enterprise 15G |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.dell.com/regulatory |
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 8 |
| System operacyjny | Brak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Wbudowany LAN 100Mb / 1Gb | 0 / 2 |
| Warunki serwisowe | 3Y Basic |
| Typ obudowy | Rack 1U |
| Złącza PCI na płycie głównej | |
| Zamontowany dysk twardy | 1x480GB SSD |
| Model zainstalowanego procesora | Intel® Xeon® E-2334 Processor (8M Cache, 3.40 GHz) |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Kontroler RAID | PERC H355 RAID 0, 1, 10 |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |



