X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.AOC International (Europe ) B.V.,PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOORAMSTERDAM,1097 JBNL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor AOC 34" CU34G2XP/BK 2xHDMI 2xDP 5xUSB
- Symbol producenta: CU34G2XP/BK
- EAN/UPC: 4038986111331
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | AOC |
| Opis ogólny | Monitor AOC 34" CU34G2XP/BK 2xHDMI 2xDP 4xUSB |
| Informacje dodatkowe | Promień krzywizny: 1500R Powłoka antyodblaskowa (AG) Matowość: 25% Freesync Premium, Low Blue Light HDCP 2.2 Szybkie ładowanie przez USB |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.aoc.com |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DisplayPort, zasilający) |
| Kolor obudowy | Czarno-czerwony (Black-red) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | Nie |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | AOC Gaming |
| Jasność matrycy | 430 cd/m2 |
| Złącza zewn. | USB 3.0 x 4 USB 3.0 Type-C Kensington Lock Wyjście słuchawkowe HDMI x 2 DisplayPort x 2 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | HDMI: 48~100 | DP: 48~144 |
| Częstotliwość odchylania poziomego | HDMI: 30~160 | DP: 30~220 |
| Normy spełniane przez monitor | VESA DisplayHDR 400 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 59.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 180 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 126% (sRGB) 95% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 808,3 x (398,2~528,2) x 237,4 |
| Waga z podstawą (kg) | 8.02 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 808,3 x 367,5 x 102,9 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.51 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3,5° / +21,5° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~100 | DP: 48~144 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~160 | DP: 30~220 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
340,00
PLN
Monitor AOC 24" X24P1 DP HDMI VGA 4xUSB
1066,00
PLN




50 szt.
1 szt.