X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 9110b
- Symbol producenta: 5A0S3B
- EAN/UPC: 0196786896408
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HP |
| Opis ogólny | Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 9110b |
| Informacje dodatkowe | Minimalne wymiary (szer. × gł. × wys.): 439 x 342,5 x 195,6 mm Wymiary maksymalne (szer. × gł. × wys.): 439 x 519,8 x 195,6 mm |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.hp.com/ie-en/products/printers/product-details/product-specifications/2101609213 |
| Czytnik kart | Nie |
| Waga (kg) | 6.150 |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 RJ-45 WiFi 802.11a/b/g/n/ac |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows 11 Microsoft Windows 10 Microsoft Windows Server 2022 Microsoft Windows Server 2019 Microsoft Windows Server 2016 Mac OS (niektóre wersje) Linux (niektóre wersje) Chrome OS™ |
| Rodzina | OfficeJet |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Duplex | Tak |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 4800 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 22.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 18.0 stron/min |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 280 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Pojemność zamontowanych podajników | 250 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 439 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 196 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 520 |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Czas wydruku pierwszej strony | 12.0 s |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 25000 |
| Obsługiwane formaty druku | A4 A5 A6 B5 JIS 13 x 18 cm 10 x 15 cm Koperta A2 Koperta C5 Koperta C5 Koperta DL |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Standardowe języki drukarki | HP PCL6, PCL5, native PDF, HP Postscript |
| Waga netto (kg) | 6.150 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 512.00 |
| Pamięć maksymalna (MB) | 512 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 12 |



