X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Shenzhen Yale Electronics CO., Ltd,The 2/F.2 Bldg ,Yujingtai Industrial Park, Huaxing Road No.35Shenzhen,518109CH
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Powerbank Awei P5K 10000mAh 2xUSB 2,1A czarny
- Symbol producenta: P5K
- EAN/UPC: 6954284094009
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | AWEI |
| Opis ogólny | Powerbank Awei P5K 10000mAh 2xUSB 2,1A czarny |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ akumulatora / baterii | litowo-polimerowy |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 16x69x136,5 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Waga (g) | 300 |
| Wspierane technologie | Fast charge |
| Pojemność baterii (mAh) | 10000 |
| Ilość wyjść USB | 2 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 2,1 |
| Napięcie baterii (V) | 5,0 |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | USB-1 5V/2,1A USB-2 5V/2,1A |
| Konfiguracje prądu wejściowego | USB Type-C 5V/2,1A Micro USB 5V/2,1A |
| Złącza wejściowe | USB Type-C Micro USB |
| Złącza wyjściowe | USB Type-A x 2 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |


3 szt.


5 szt.