X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TP-Link Systems Inc ,10 Mauchly92618 ,Irvine, CaliforniaUNITED STATES,
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Router TP-Link Omada ER706W VPN Wi-Fi 6 AX3000 6x1GbE USB
- Symbol producenta: ER706W
- EAN/UPC: 4895252500691
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | TP-Link Systems Inc. |
| Opis ogólny | Router TP-Link Omada ER706W VPN Wi-Fi 6 AX3000 6x1GbE USB |
| Informacje dodatkowe | Kontrola dostępu oparta na źródłowym/docelowym adresie IP Zarządzanie centralne: kontroler Omada oparty na chmurze, kontroler sprzętowy Omada (OC300, OC200), kontroler programowy Omada Zarządzanie poprzez stronę Web, zarządzanie zdalne Obsługa Omada Mesh Firewall, Ochrona przed atakami DoS, Filtrowanie adresów IP/MAC/URL Zawartość opakowania: - ER706W - Zasilacz - Instrukcja szybkiej instalacji Wymagania systemowe: Microsoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista/7/8/8.1/10/11, macOS, NetWare, UNIX lub Linux Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C–40°C Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C–70°C Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10–90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5–90% bez kondensacji Certyfikaty: CE, FCC, RoHS |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.tp-link.com/pl/business-networking/omada-router-wifi-router/er706w/ |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 131 x 226 x 35 |
| Ilość portów USB | 1 szt. |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) IPv6 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WPA/WPA2/WPA3 Personal WPA/WPA2/WPA3 Personal |
| Antena | Zewnętrzna - 3 szt. |
| Port PoE | Nie |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa |
| Porty wej/wyj | 1x 1G SFP WAN/LAN 1x 1G RJ-45 WAN 4x 1G WAN/LAN USB 3.0 |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Dynamiczny adres IP Statyczny adres IP PPPoE PPTP L2TP Serwer DHCP Rezerwacja adresów OpenVPN Port Triggering UPnP Serwery wirtualne Serwer VPN DDNS Zarządzanie zdalne Zarządzanie siecią Smart WiFi Harmonogram resetu |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 2 x 3 dBi (2.4GHz), 3 x 4,5 dBi (5GHz) |
| Cechy | AX3000;6x1GbE |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




3 szt.
21 szt.