X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Micro-Star Int'L Co., Ltd., 886930361931,NO.69,LIDE ST.,ZHONEGHE DISTNEW TAIPEI CITY,235TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zestaw karta graficzna MSI GeForce RTX 3080 Ti SUPRIM X 12G 12GB + słuchaki, plecak, pluszowy smok i RGB LED
- Symbol producenta: GeForce RTX 3080 Ti SUPRIM X 12G+zabawka
- EAN/UPC: 5905490397676
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MSI |
| Opis ogólny | MSI GeForce RTX 3080 Ti SUPRIM X 12G + akcesoria + zabawka |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.0b, DisplayPort v1.4 Złącze zasilania: 8-pin x 3 W zestawie: słuchaki, plecak, pluszowy smok i RGB LED |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 12 |
| Typ pamięci | GDDR6X |
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 1830 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Nie |
| Interfejs pamięci | 384 bit |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 4.0 |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wyjście DisplayPort | 3x DisplayPort |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 7680 x 4320 |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 |
| Wsparcie HDCP | Tak |
| Wspierane technologie | NVIDIA® Ampere Architecture |
| Rozwiązania producenta VGA | MSI TORX Fan 4.0 MSI Aluminum Backplate MSI Tri-Frozr 2S |
| Wymiary [S x W] (mm) | 336 x 140 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 8704 |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 1845 MHz |
| Minimalna moc zasilacza | 850 W |
| Wspierane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 912.00 GB/s |
| Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów | 4 |
| Cechy | RTX 3080 Ti;12GB |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Polecamy




1 szt.
50 szt.