X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TP-Link Systems Inc ,10 Mauchly92618 ,Irvine, CaliforniaUNITED STATES,
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
System Mesh TP-Link Deco X10 AX1500 Wi-Fi 6 2x1GbE 2-pack
- Symbol producenta: Deco X10(2-pack)
- EAN/UPC: 4895252503173
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | TP-Link Systems Inc. |
| Opis ogólny | System Mesh TP-Link Deco X10 AX1500 Wi-Fi 6 2x1GbE 2-pack |
| Informacje dodatkowe | Technologia TP-Link Mesh Jednostki Deco współpracują ze sobą, tworząc płynną sieć na powierzchni całego domu Zapora sieciowa SPI Ochrona urządzeń IoT w czasie rzeczywistym Obsługa WAN/LAN auto-sensing Usługa Cloud: - Automatyczne aktualizacje oprogramowania OTA - TP-Link ID Zarządzanie: Aplikacja Deco Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~60°C Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji Zawartość opakowania: - 2 jednostki Deco X10 - 1 kabel Ethernet RJ45 - 2 zasilacze - 1 instrukcja szybkiej instalacji Certyfikaty: CE, FCC, RoHS, JPA, JRF, VCCI, NCC, BSMI |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.tp-link.com/pl/home-networking/deco/deco-x10/#specifications |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 110 x 110 x 114 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) IPv4 IPv6 QoS IGMP (Internet Group Management Protocol) |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1500 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WPA-Personal/PSK WPA2-Personal/PSK WPA3-Personal/PSK |
| Antena | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena | Nie |
| Port PoE | Nie |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | System Mesh |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa Access Point / Punkt dostępowy |
| Porty wej/wyj | 2x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | DDNS Serwer DHCP Lista klientów DHCP UPnP PPPoE L2TP Kontrola dostępu Przekierowywanie portów (Port Forwarding) Rezerwacja adresów MU-MIMO OFDMA |
| Moc wyjściowa | CE: <20 dBm (2,4 GHz), <30 dBm (5 GHz) |
| Cechy | AX1800;2x1GbE |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




4 szt.
5 szt.
3 szt.