X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.SAMSUNG
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Samsung 49" Odyssey OLED G93SC (LS49CG934SUXEN) HDMI DP 3xUSB głośniki 2x5W
- Symbol producenta: LS49CG934SUXEN
- EAN/UPC: 8806095053653
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | SAMSUNG |
| Opis ogólny | Monitor Samsung 49" Odyssey OLED G93SC (LS49CG934SUXEN) HDMI DP 3xUSB 2x5W |
| Informacje dodatkowe | Krzywizna ekranu: 1800R VESA DisplayHDR True Black 400, HDR10+ Gaming Tryb Eye Saver, Picture-By-Picture, VESA Adaptive-Sync, korektor czerni HDMI 2.1, DP 1.4 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.samsung.com/pl/monitors/gaming/odyssey-oled-g9-g93sc-49-inch-240hz-curved-dual-qhd-ls49cg934suxen/ |
| Typ matrycy | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Przekątna ekranu | 49.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI na Micro HDMI, DisplayPort, zasilający 1.5m) |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 5120 x 1440 |
| Rodzina | Odyssey |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI Micro HDMI DisplayPort USB 3.0 x 3 |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 75.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 32:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 240 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Nie |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 1194.7 x 529.3 x 284.1 |
| Waga z podstawą (kg) | 12.60 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 1194.7 x 365 x 180.8 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 8.80 |
| Klasa energetyczna | G |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -2° / +15° |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |




25 szt.
3 szt.