X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 27" Eye Care Gaming Monitor VU279CFE-B HDMI USB-C

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: VU279CFE-B
- EAN/UPC: 4711387266960
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 27" Eye Care Gaming Monitor VU279CFE-B HDMI USB-C |
| Informacje dodatkowe | HDCP 1.4 VRR, DisplayWidget, Motion Sync USB-C z obsługa PowerDelivery (15W) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/eye-care/vu279cfe/ |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, USB-C, zasilający) Imbus, przewodnik, gwarancja |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | USB Type-C Wyjście słuchawkowe Kensington Lock HDMI |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 30~109 |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Low Blue Light Energy Star EPEAT Gold TCO |
| Pobór energii (podczas pracy) | 14.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 100 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 611 x 434~484 x 202 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.80 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 611 x 363 x 46 |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.30 |
| Cechy | VU279CFE-B;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30~109 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 100 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




1 szt.
2 szt.
9 szt.
3 szt.