X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.KGK TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUJASTEK 5BKRAKÓW,31-753POLSKA
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.KGK TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUJASTEK 5BKRAKÓW,31-753POLSKA
Kamera Xblitz Armor 400 zewnętrzna IP z Wi-Fi
- Symbol producenta: Armor 400
- EAN/UPC: 5902479674377
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Xblitz |
| Opis ogólny | Xblitz Armor 400 to nowoczesna kamera zewnętrzna WI-FI |
| Informacje dodatkowe | z aplikacją mobilną Tuya |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 85x120x115 mm |
| Wyposażenie dodatkowe | akcesoria |
| Dołączone oprogramowanie | nie |
| Rozdzielczość natywna | 2K 2560 x 1440 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | 1xUSB |
| Wyjście audio | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 4 |
| Rodzaj kamery | Naścienna, sufitowa, wolnostojąca |
| Tryb nocny | Tak |
| Zastosowanie kamery | Na zewnątrz budynków |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 180.00 stopni |
| Ilość portów USB | 1 szt. |
| Typ zasilania | USB |
| Format kompresji | H.264H |
| Zoom optyczny | 6.0 x |
| Zoom cyfrowy | 6.0 x |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 53.00 stopni |
| Kąt widzenia diagonalny (D) | 140.00 stopni |
| Minimalne oświetlenie | -3 Lux |
| Zgodność z Onvif | nie |
| Cechy | AWB, AGC, AES, D-WDR, 3D DNR |
| Cechy | AWB, AGC, AES, D-WDR, 3D DNR |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 4 m |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



