X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TP-Link Systems Inc ,10 Mauchly92618 ,Irvine, CaliforniaUNITED STATES,
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Router TP-Link Archer AX72 Pro Wi-Fi DualBand 3xLAN 2xWAN/LAN 1xUSB
- Symbol producenta: Archer AX72 Pro
- EAN/UPC: 4897098686775
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | TP-Link Systems Inc. |
| Opis ogólny | Router TP-Link Archer AX72 Pro Wi-Fi DualBand 3xLAN 2xWAN/LAN 1xUSB |
| Informacje dodatkowe | Certyfikaty: FCC, CE, RoHS Zawartość: zasilacz, kabel Ethernet RJ45, instrukcja szybkiej instalacji |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.tp-link.com/pl/home-networking/wifi-router/archer-ax72-pro/#specifications |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 272.5 × 147.2 × 49.2 mm |
| Ilość portów USB | 1 szt. |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 5400 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise |
| Antena | Zewnętrzna - 6 szt. |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa |
| Porty wej/wyj | 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN/WAN 1x 10M/100M/1G/2,5G RJ-45 WAN/LAN USB 3.0 |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) Kontrola dostępu Serwer DHCP UPnP DMZ (Demilitarized Zone) DDNS Zabezpieczenie przed atakami typu Denial of Service (DoS) Wiązanie adresów IP i MAC |
| Cechy | AX72 Pro;2,5GbE LAN/WAN |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




3 szt.
5 szt.