X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.AOC International (Europe ) B.V.,PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOORAMSTERDAM,1097 JBNL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor AOC 34" CU34G2XE/BK HDMI DP
- Symbol producenta: CU34G2XE/BK
- EAN/UPC: 4038986111348
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | AOC |
| Opis ogólny | Monitor AOC 34" CU34G2XE/BK HDMI DP głośniki 2x2W |
| Informacje dodatkowe | Promień zakrzywienia: 1500R Haze 25% Multiview (PbP, PiP), HDR 10 Adaptive Sync |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.aoc.com |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI 1.8m, DisplayPort 1.8m, zasilający) |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarno-czerwony (Black-red) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | AOC Gaming |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | CB |
| Pobór energii (podczas pracy) | 52.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 144 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 120,7% (sRGB) 89,5% (DCI-P3) 89,5% (Adobe RGB) 85,5% (NTSC) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 808.3 x 480.4 x 244.9 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.50 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 808.3 x 367.5 x 102.9 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.26 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3° / +21° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 144 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
50 szt.