X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Karta VGA Asus Dual GeForce GTX 1650 EVO OC Edition 4GB GDDR6 128bit DVI+HDMI+PD PCIe3.0
- Symbol producenta: DUAL-GTX1650-O4GD6-P-EVO
- EAN/UPC: 4711387285718
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | VGA Asus Dual GeForce GTX 1650 EVO OC Edition 4GB |
| Informacje dodatkowe | DVI-D, HDMI 2.0b, DisplayPort 1.4a, HDCP 2.2 Dodatkowe zasilanie przez 1 złącze 6-pin |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/dual/dual-gtx1650-o4gd6-p-evo/ |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 4 |
| Wyposażenie dodatkowe | Speedsetup Manual |
| Typ pamięci | GDDR6 |
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 1755 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Tak |
| Interfejs pamięci | 128 bit |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 3.0 |
| Wyjście DVI | 1x DVI-D |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wyjście DisplayPort | 1x DisplayPort |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 7680 x 4320 |
| Wsparcie HDCP | Tak |
| Wspierane technologie | NVIDIA® Studio Driver |
| Rozwiązania producenta VGA | ASUS GPU Tweak III |
| Wymiary [S x W] (mm) | 212 x 121 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Liczba zajmowanych slotów w obudowie | 2 |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 896 |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 1785 MHz |
| Minimalna moc zasilacza | 300 W |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 192.00 GB/s |
| Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów | 3 |
| Cechy | GTX 1650;4GB |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




22 szt.