X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Neno
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Laktator elektryczny Neno Camino
- Symbol producenta: Camino
- EAN/UPC: 5902479672250
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Neno |
| Opis ogólny | Laktator elektryczny trójfazowy Neno Camino |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | Gwarancja: 24 miesiące |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Pojemność baterii | 1400 mAh |
| Waga (g) | 747 |
| Czas ładowania | Około 2 godzin |
| Pojemność (ml) | 150.0 ml |
| Rodzaj baterii/akumulatora | Litowo-jonowy |
| Butelka - materiał | Tworzywo sztuczne wolne od BPA |
| Ilość trybów pracy | 5 poziomów stymulacji 9 poziomów odciągania pokarmu Tryb opuszczania / mieszany: 5 poziomów |
| Siła odsysania w trybie poboru pokarmu | 18,9 - 42,9 kPa |
| Siła odsysania w trybie stymulacji | 3,9 - 38,9 kPa |
| Zawór antykolkowy | Tak |
| Skala na butelce | Tak |
| Wymiary (mm) | 151x42x36 mm |
| Sposób ładowania | USB typ C |
| Automatyczne wyłączenie | Po 30 min |
| Zawartość zestawu | Urządzenie pompujące Podstawka pompy Podstawka na butelkę Kabel USB typ C 2x butelka na mleko 2x pokrywka lejka 2x lejek 2x zestaw ze smoczkiem Silikonowa rurka 2x podstawka butelki |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |



