X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zestaw filamentów do długopisów Banach 3D 200 m
- Symbol producenta: Zestaw filamentów Banach 3D 200 m
- EAN/UPC: 5903228142925
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Banach 3D |
| Opis ogólny | Zestaw filamentów do długopisów Banach 3D 200 m |
| Informacje dodatkowe | 200m filamentu po 20m z każdego koloru wybieranego losowo |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Średnica filamentu | 1.750 mm |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




2 szt.
6 szt.
1 szt.