X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Reolink
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera Reolink RLC-81MA POE
- Symbol producenta: RLC-81MA
- EAN/UPC: 6975253986279
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Reolink |
| Opis ogólny | Ta kamera posiada 2 obiektywy 2,8mm i 8mm o jasności F1.6 oraz ultra wysoki |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | PCI |
| Wyjście audio | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 8 |
| Rodzaj kamery | tubowa |
| Tryb nocny | Podczerwień |
| Zastosowanie kamery | Na zewnątrz budynków |
| Typ zasilania | PoE lub zasilacz 12V |
| Format kompresji | H.265 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | HTTPS SSL TCP/IP UDP HTTP IPv4 UPnP RTMP FTP/FTPS Peer to peer (P2P) ONVIF |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 15 m |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
Kamera Reolink RLC-81PA POE
418,00
PLN
Kamera Reolink W320 5Mpix WiFi-czarna
271,00
PLN
Kamera Reolink Series E560 WiFi 8MP ZOOM
569,00
PLN
Kamera Reolink Poe P320 5MP
262,00
PLN




1 szt.
3 szt.
8 szt.
2 szt.