X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.HIKVISION
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera IP HIKVISION DS-2CD2323G2-I(2.8mm)
- Symbol producenta: DS-2CD2323G2-I
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Kamera IP HIKVISION DS-2CD2323G2-I(2.8mm) |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik obrazu: 1/2.8” Progressive Scan CMOS, 2MP Wysoka jakość obrazu: 25kl/s@2MPX (1920 × 1080) Mechaniczny filtr ICR Obiektyw: 2.8 mm Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów w oparciu o technologii głębokiego uczenia Zasilanie DC12V , PoE 802.3af Pobór mocy: DC 5,5W, PoE 6,5W Stopień ochrony IP67 Czułość: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR on Slot na kartę SD/ SDHC/ SDXC: do 256 GB Funkcje obrazu : WDR, 3D-DNR, BLC, HLC Ilość strumieni: 3 Temperatura pracy: -30°C do +60°C Waga: 600 g |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 127,3 x 127,3 x 95,9 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 2 |
| Tryb nocny | Tak |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 107.00 stopni |
| Typ zasilania | PoE lub zasilacz 12V |
| Format kompresji | H.264 H.264+ H.265 H.265+ M-JPEG |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
Kamera IP Hikvision DS-2CD1143G2-LIU (2.8mm)
400,00
PLN




1 szt.
2 szt.