X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.HIKVISION
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera IP HIKVISION DS-2CD1723G0-IZ (2,8-12mm)
- Symbol producenta: DS-2CD1723G0-IZ (2,8-12mm)
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Kamera IP HIKVISION DS-2CD1723G0-IZ (2,8-12mm) |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik: 1/2,8" Progressive Scan CMOS Ogniskowa obiektywu: 2,8-12 mm Regulacja obrazu: Nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, AGC, balans bieli Funkcje obrazu: AWB, AGC, DWDR, 3D DNR, BLC, ROI Wyzwalanie alarmu: Wykrywanie ruchu, alarm sabotażu wideo, odłączenie sieci, konflikt adresów IP, niepoprawny login Maski prywatności, znak wodny, ochrona hasłem, filtrowanie adresów IP 1x slot karty microSD/ microSDHC/ microSDXC do 128GB Temperatura pracy: -30~60 °C Stopień ochrony obudowy: IP67 Waga: 830 g |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 141 x 99,9 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | Fast Ethernet (RJ45) |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 2 |
| Tryb nocny | Podczerwień |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 96.00 stopni |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Typ zasilania | PoE lub zasilacz 12V |
| Format kompresji | H.264 H.264+ H.265 H.265+ M-JPEG |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | TCP/IP ICMP HTTP/HTTPS FTP (File Transfer Protocol) DHCP DNS (Domain Name System) DDNS RTP (Real-time Transport Protocol) RTSP (Real Time Streaming Protocol) NTP (Network Time Protocol) UPnP SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) IGMP (Internet Group Management Protocol) IPv6 UDP Bonjour SSL/TLS QoS IEEE 802.1x PPPoE |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 52.00 stopni |
| Kąt widzenia diagonalny (D) | 116.00 stopni |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
2 szt.