X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.HIKVISION
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera IP HIKVISION DS-2CD2E43G2-U (2.8mm)
- Symbol producenta: DS-2CD2E43G2-U (2.8mm)
- EAN/UPC: 6931847135119
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Kamera IP HIKVISION DS-2CD2E43G2-U (2.8mm) |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik: 1/3" Progressive Scan CMOS Czułość: Kolor: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON) Slot na kartę SD/ SDHC/ SDXC: do 256 GB Funkcje obrazu : WDR, 3D-DNR, BLC, HLC Obiektyw: 2.8 mm Kąt widzenia: 103° Ilość strumieni : 3 Temperatura pracy: -30 °C do 60 °C Pobór mocy: DC 3,2W, PoE 4,2W Waga: 155g |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 93,9x 93,9x 117,5 |
| Rozdzielczość natywna | 2688 x 1520 pikseli |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 4 |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ zasilania | PoE lub zasilacz 12V |
| Format kompresji | H.265+ H.265 H.264+ H.264 M-JPEG |
| Zasięg podczerwieni | 30 m |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
Kamera IP Hikvision DS-2CD1143G2-LIU (2.8mm)
400,00
PLN




2 szt.
1 szt.