Kamera IP Hikvision DS-2CD1143G2-LIU (2.8mm)
400,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Kamera IP HIKVISION DS-2CD1743G0-IZ (2.8-12mm) |
| Informacje dodatkowe | Producenci: HIKVISION • Rozmiar przetwornika: 1/3" • Czułość kamery: 0,01 Lux • Maksymalna rozdzielczość: 2560 x 1440 • Ilość transmitowanych obrazów: 20 kl./s • Szeroki zakres dynamiki: WDR 120dB • Typ obiektywu: Moto-Zoom • Ogniskowa obiektywu: 2,8..12 mm • Zasięg oświetlacza: 30 m • PoE: 802.3af klasa 0 • Zasilanie DC: 12 V DC • Temperatura pracy: -30..50 °C • Odporność na uderzenia: IK10 • Stopień ochrony obudowy: IP67 •Typ obudowy: Kopułkowa |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 127.3 mm × 95.9 mm, |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 pikseli |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 4 |
| Typ zasilania | PoE lub zasilacz 12V |
| Format kompresji | H.265+ H.264+ |
| Zasięg podczerwieni | 30 m |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |