X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.HIKVISION
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera IP HIKVISION DS-2CD2046G2-IU (2.8mm) (C) (BLACK)
- Symbol producenta: DS-2CD2046G2-IU (2.8mm) (C) (BLACK)
- EAN/UPC: 6941264088936
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Kamera IP HIKVISION DS-2CD1343G0-I 28C(2.8mm)(C) |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik: 1/3" Progressive Scan CMOS Czułość kamery: 0.003 Lux Ogniskowa obiektywu: 2,8 mm Temperatura pracy: -30..60 °C Stopień ochrony obudowy: IP67 Funkcje: Dzień/Noc (ICR), BLC, HLC, 3D DNR PoE Obsługa kart microSD/SDHC/SDXC do 256GB Filtrowanie fałszywych alarmów AcuSense |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 70 x 70 x 161,7 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rozdzielczość natywna | 2688 x 1520 pikseli |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 4 |
| Tryb nocny | Tak |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 109.00 stopni |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Typ zasilania | DC 12V |
| Format kompresji | H.264+ H.264 H.265+ H.265 |
| Zasięg podczerwieni | 40 m |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 40 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
Kamera IP Hikvision DS-2CD1143G2-LIU (2.8mm)
400,00
PLN




1 szt.
2 szt.