X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.HIKVISION
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera IP HIKVISION DS-2CD1343G0-I 28C(2.8mm)(C)
- Symbol producenta: H_DS-2CD1343G0-I 28C
- EAN/UPC: 6941264092506
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Kamera IP HIKVISION DS-2CD1343G0-I 28C(2.8mm)(C) |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik obrazu: 1/3" System skanowania: Progresywny Tryb Dzień/Noc: Filtr mechaniczny Elektroniczna migawka: 1/3..1/100 000 s Maksymalna liczba transmitowanych obrazów: 20 kl./s AGC WDR - Szeroki zakres dynamiki: DWDR Kompensacja światła tylnego: BLC Redukcja szumów: 3D Strefy prywatności: Tak Ogniskowa obiektywu: 2,8 mm Apertura: F2,0 Montaż obiektywu: M12 Interfejs sieciowy: 10/100 Mbps Przepływność wideo: 32 Kbps to 8 Mbps ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI Rejestracja zdalna: NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR Zasilanie PoE: 802.3af klasa 3 Zasilanie DC: 12 V DC Pobór mocy: DC: 5W, PoE: 7W Wilgotność względna: do 95% bez kondensacji pary Temperatura pracy: -30..50 °C Regulacja położenia: 360/75/360° Stopień ochrony obudowy: IP67 Materiał: Metal, Plastik Waga: 350 g |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 110 x 93,2 mm |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 pikseli |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 4 |
| Rodzaj kamery | kopułkowa |
| Tryb nocny | Tak |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 100.00 stopni |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Typ zasilania | DC 12V |
| Format kompresji | H.264+ H.264 M-JPEG H.265+ H.265 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | TCP/IP ICMP HTTP/HTTPS DHCP DNS (Domain Name System) RTP (Real-time Transport Protocol) RTSP (Real Time Streaming Protocol) NTP IGMP (Internet Group Management Protocol) UDP FTP (File Transfer Protocol) DDNS RTCP PPPoE UPnP SMTP SNMP IEEE 802.1x QoS IPv6 Bonjour |
| Zasięg podczerwieni | 30 m |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
Kamera IP Hikvision DS-2CD1143G2-LIU (2.8mm)
400,00
PLN




2 szt.
1 szt.