X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.HIKVISION
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera HIKVISION DS-2CD2383G2-IU(2.8mm)
- Symbol producenta: H_DS-2CD2383G2-IU(2.8mm)
- EAN/UPC: 6941264098430
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Kamera IP HIKVISION DS-2CD2383G2-IU(2.8mm) |
| Informacje dodatkowe | Wolna migawka: Tak Ogniskowa obiektywu: 2,8mm Apertura: F1,6 Kąt obserwacji: H: 107° WDR 120dB Kompensacja światła tylnego: BLC, HLC Strefy prywatności Detekcja ruchu Detekcja sabotażu obrazu Wbudowana analiza: Przekroczenie linii, detekcja intruza, detekcja twarzy Zapis na karcie uSD/SDHC/SDXC do 256 GB Zasilanie PoE: 802.3af klasa 3 Regulacja położenia: 360/75/360° Stopień ochrony obudowy: IP67 Pobór mocy: DC: 6W, PoE: 7,5W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 127,3 x 127,3 x 95,9 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | RJ-45 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 8 |
| Rodzaj kamery | kopułkowa |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 107.00 stopni |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Typ zasilania | 12V DC |
| Format kompresji | H.265 H.265+ H.264 H.264+ M-JPEG |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | TCP/IP ICMP HTTP/HTTPS FTP (File Transfer Protocol) DHCP DNS DDNS RTP (Real-time Transport Protocol) RTSP (Real Time Streaming Protocol) NTP UPnP SMTP IGMP IEEE 802.1x QoS IPv4 IPv6 UDP Bonjour SSL/TLS PPPoE SNMP |
| Zasięg podczerwieni | 30 m |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
Kamera IP Hikvision DS-2CD1143G2-LIU (2.8mm)
400,00
PLN




2 szt.
1 szt.