X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.HIKVISION
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera IP HIKVISION DS-2CD2043G2-I(2.8mm)
- Symbol producenta: H_DS-2CD2043G2-I 2.8
- EAN/UPC: 6941264063681
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Kamera IP HIKVISION DS-2CD2043G2-I(2.8mm) |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik obrazu: 1/3" Tryb Dzień/Noc: Filtr mechaniczny Elektroniczna migawka: 1/3..1/100 000 s Kompensacja światła tylnego: BLC, HLC Redukcja szumów: 3D Apertura: F1,6 Ogniskowa obiektywu: 2,8 mm Interfejs sieciowy: 10/100 Mbps Zasilanie PoE: 802.3af klasa 3 Zasilanie DC: 12 V DC Temperatura pracy: -30..60 °C Stopień ochrony obudowy: IP67 Waga: 490 g |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 70 x 161,7 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 2688 x 1520 pikseli |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 4 |
| Rodzaj kamery | Cylindryczna |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 103.00 stopni |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Typ zasilania | DC 12V |
| Format kompresji | H.264+ H.264 M-JPEG H.265+ H.265 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | TCP/IP ICMP HTTP/HTTPS FTP (File Transfer Protocol) DHCP DNS (Domain Name System) DDNS RTP (Real-time Transport Protocol) RTSP (Real Time Streaming Protocol) NTP (Network Time Protocol) UPnP SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) IGMP (Internet Group Management Protocol) IPv6 UDP Bonjour SSL PPPoE |
| Zasięg podczerwieni | 40 m |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 40 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
Kamera IP Hikvision DS-2CD1143G2-LIU (2.8mm)
400,00
PLN




2 szt.
1 szt.