X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.HIKVISION
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera IP HIKVISION DS-2CD1121-I(2.8mm)(F)
- Symbol producenta: DS-2CD1121-I 2.8F
- EAN/UPC: 6941264097860
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Kamera IP HIKVISION DS-2CD1121-I(2.8mm)(F) |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik obrazu:1/2,8 System skanowania: Progresywny Tryb Dzień/Noc: Filtr mechaniczny Elektroniczna migawka: 1/3..1/100 000 s Redukcja szumów: 3D Ogniskowa obiektywu: 2,8 mm Interfejs sieciowy: 10/100 Mbps Zasilanie PoE: 802.3af Temperatura pracy: -30..60 °C Waga: 500 g Stopień ochrony obudowy: IP67 Kompensacja światła tylnego: BLC WDR - Szeroki zakres dynamiki Strefy prywatności Rejestracja zdalna: NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 110 x 82 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 2 |
| Rodzaj kamery | kopułkowa |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 105.00 stopni |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Typ zasilania | DC 12V |
| Format kompresji | H.264+ H.264 M-JPEG |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | TCP/IP ICMP HTTP/HTTPS FTP (File Transfer Protocol) DHCP DNS (Domain Name System) DDNS RTP (Real-time Transport Protocol) RTSP NTP UPnP SMTP IGMP IPv6 Bonjour |
| Zasięg podczerwieni | 30 m |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
Kamera IP Hikvision DS-2CD1143G2-LIU (2.8mm)
400,00
PLN




1 szt.
2 szt.