X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.HIKVISION
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera IP HIKVISION DS-2CD2955FWD-I
- Symbol producenta: DS-2CD2955FWD-I
- EAN/UPC: 6954273643034
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Kamera IP HIKVISION DS-2CD2955FWD-I |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik obrazu: 1/2,5" Tryb Dzień/Noc: Filtr mechaniczny Czułość kamery color: 0,01 Lux @F1,2 Elektroniczna migawka: 1/3..1/100 000 s Regulacja ostrości: Półautomatyczna Inne obsługiwane rozdzielczości: 2048x1536, 1280x960 Maksymalna liczba transmitowanych obrazów: 25 kl./s WDR - Szeroki zakres dynamiki: WDR 120dB Kompensacja światła tylnego: BLC Redukcja szumów: 3D Liczba jednoczesnych strumieni IP: 6 Ogniskowa obiektywu: 1,05 mm Apertura: F2,2 Zgodność z ONVIF (profile S i G) Rejestracja na kartę pamięci: uSD/uSDHC/uSDXC do 128GB Detekcja ruchu Detekcja sabotażu obrazu (zasłonięcie, utrata ostrości) Zasilanie PoE: 802.3af klasa 3 Pobór mocy: 6,7 W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 120 x 120 x 41,5 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1920 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | Fast Ethernet (RJ45) |
| Wyjście audio | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Rodzaj kamery | kopułkowa |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Typ zasilania | DC 12V |
| Format kompresji | H.265 H.264 H.264+ H.265+ |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) |
| Zasięg podczerwieni | 8 m |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 8 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
2 szt.