X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO. LTD,No.1399, Binxing Road, Binjiang District,Hangzhou,310053CH
Kamera IP Dahua IPC-HFW1530S-0280B-S6
- Symbol producenta: H_IPC-HFW1530S-0280B-S6
- EAN/UPC: 6923172506047
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | DAHUA |
| Opis ogólny | Kamera IP Dahua IPC-HFW1530S-0280B-S6 |
| Informacje dodatkowe | Rodzaj przetwornika: CMOS Obiektyw: Stały Wielkość przetwornika: 1/2.7'' Ogniskowa obiektywu: 2.8mm Balans bieli Detekcja ruchu Max. liczba użytkowników: 20 Klasa szczelności: IP66 Wielostrumieniowość (ilość strumieni): 2 Pobór mocy: 2,3 W Temperatura pracy: –40°C to +60°C Czułość przetwornika: 0.03 Lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.003 Lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 Lux (Illuminator on) Mechaniczny filtr podczerwieni Współczynnik S/N: >56 dB Strefy prywatności WDR Zasilanie 12V DC/PoE (802.3af) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 70,1 x 162,1 x 70,1 |
| Kolor obudowy | Biało-czarny (White-black) |
| Rozdzielczość natywna | 2880 x 1620 pikseli |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 5 |
| Rodzaj kamery | tubowa |
| Tryb nocny | Podczerwień |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 106.00 stopni |
| Typ zasilania | 12V DC/PoE (802.3af) |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IPv4 IPv6 HTTP TCP UDP ARP (Address Resolution Protocol) RTP (Real-time Transport Protocol) RTSP (Real Time Streaming Protocol) SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) FTP (File Transfer Protocol) DHCP (Protokół dynamicznego konfigurowania hostów) DNS (Domain Name System) DDNS ( Dynamic Domain Name System) NTP (Network Time Protocol) Multicast IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) |
| Zasięg podczerwieni | 30 m |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
676,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HDW2449TM-S-IL-0280B
542,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HDW1439V-A-IL
319,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HFW2249S-S-IL-0280B
403,00
PLN




3 szt.
5 szt.
2 szt.