X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO. LTD,No.1399, Binxing Road, Binjiang District,Hangzhou,310053CH
Kamera IP Dahua IPC-HDBW1230E-0280B-S5
- Symbol producenta: H_IPC-HDBW1230E-0280B-S5
- EAN/UPC: 6939554944024
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | DAHUA |
| Opis ogólny | Kamera IP Dahua IPC-HDBW1230E-0280B-S5 |
| Informacje dodatkowe | Protokoły sieciowe: IPv4; HTTP; HTTPS; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; SMTP;FTP; Protokoły sieciowe: DHCP; DNS; NTP; Multicast Strumień pomocniczy: 704 × 576 (1..25 kl./s), 704 × 480 (1..30 kl./s) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 109,9 x 81 x 81 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | RJ-45 |
| Wyjście audio | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Rodzaj kamery | kopułkowa |
| Tryb nocny | Diody IR LED |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 105.00 stopni |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Typ zasilania | PoE lub zasilacz 12V |
| Format kompresji | H.264 H.265 M-JPEG |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IPv4 |
| Zasięg podczerwieni | 30 m |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
319,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HFW2249S-S-IL-0280B
403,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HFW2849S-S-IL-0280B
676,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HDW2449TM-S-IL-0280B
542,00
PLN




2 szt.
3 szt.
5 szt.