X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO. LTD,No.1399, Binxing Road, Binjiang District,Hangzhou,310053CH
Kamera IP DAHUA IPC-HDBW2431E-S-0280B-S2
- Symbol producenta: IPC-HDBW2431E-S-0280B-S2
- EAN/UPC: 6939554977251
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | DAHUA |
| Opis ogólny | Dahua IPC-HDBW2431E-S-0280B-S2 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 81x109.9x109.9 |
| Kolor obudowy | Biało-czarny (White-black) |
| Dołączone oprogramowanie | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Rozdzielczość natywna | 2688 x 1520 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | RJ-45 |
| Wyjście audio | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 4 |
| Rodzaj kamery | kopułkowa |
| Tryb nocny | Tak |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 102.00 stopni |
| Typ zasilania | PoE lub zasilacz 12V |
| Format kompresji | H.264+ H.265 H.265+ |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | TCP/IP,HTTP,TCP,ICMP,UDP,ARP, IGMP,SMTP,FTP,DHCP,DNS,DDNS,NTP,UPNP,RTSP etc. |
| Zoom optyczny | 0.0 x |
| Zoom cyfrowy | 16.0 x |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 49.00 stopni |
| Zasięg podczerwieni | 30 m |
| Kąt widzenia diagonalny (D) | 100.00 stopni |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
542,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HFW2849S-S-IL-0280B
676,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HDW1439V-A-IL
319,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HFW2249S-S-IL-0280B
403,00
PLN




5 szt.
3 szt.
2 szt.